Різновиди лохотронів – способи шахрайства

Лохотрон — комплекс організаційно-технічних заходів, метою якого є отримання від лоха якомога більшої кількості грошей (в глибокому минулому ресурсів) таким чином, щоб лох не зміг хоча б у перший момент часу зрозуміти, що його розвели на гроші.

У СК-науці встановлення несвідомого довірчого контакту називається "психологічним раппортом" (на відміну від "гіпнотичного раппорта", коли виникає підпорядкування та управління від гіпнотизера до гіпнотика). Для того, щоб звичайний вуличний контакт перетворився на психологічний раппорт і почав працювати фізіологічний механізм сугестії, необхідно в мозку "лоха" сформувати стійке вогнище підвищеного збудження по одному або декільком органам почуттів. Така ділянка підвищеного збудження, що виникає в корі головного мозку "лоха", у СК-науці називається "домінанта" або "зона рапорту".
Мистецтво фіксації та стійкого утримання уваги "лоха" в циганському гіпнозі базується на наявності обов'язкового (або дуже бажаного) вихідного грошового, матеріального чи іншого інтересу у "лоха", про який стає відомо шахраю.
Отже, встановивши контакт і утримуючи увагу "лоха" на якомусь "інтересі", шахрай робить ряд дій, метою яких є звуження поля активної уваги "лоха" та переклад його перцепції (органів почуттів) та свідомості із зовнішніх факторів сприйняття на фіксовані шахраєм внутрішні відчуття та образи. Говорячи мовою СК-науки, свідомість "клієнта" перекладається з режиму роботи з домінуванням лівої (анапітико-логічної) півкулі в режим роботи з домінуванням правої півкулі мозку (інтуїтивно-образної та емоційної).
Наступ зміненого стану психофізіології "лоха" цигани відзначають для себе за найбільш помітними ознаками трансу. Найважливішою ознакою того, що "процес пішов", є легка фіксація погляду з розширенням зіниць і помітною, що з'явилася в погляді, лише досвідченому вуличному гіпнотизеру серпанком. Другою, вже більш помітною і важливою ознакою є "завмирання", що спостерігається в позі, що супроводжується заспокоєнням і навіть "завмиранням" дихання "лоха". Третьою помітною ознакою наступу трансу є легке почервоніння або збліднення обличчя "лоха", що часто спостерігається.
Цигани та вуличні гіпнотизери давно, ще в давні часи, помітили, що щоб "сценарій" краще спрацював, треба дати клієнту пару разів справді щось виграти по дрібницях, а потім раптом! і – великий програш! Так часто заманюють і надходять у різного роду карткових іграх у поїзді, на вокзалі тощо або у різного роду вуличних лотереях та іграх. У СК-науці цей психотехнічний прийом-гачок називається "довіра щодо інерції".
Окрім гальмування психіки надмірної за обсягом інформацією, цигани застосовують і техніку надмірної швидкості подачі інформації, оскільки люди можуть засвоювати інформацію, що надходить тільки з певною швидкістю і, якщо цю швидкість підвищити, то свідомість клієнта не встигає обробляти нові слова і вони йдуть прямо підсвідомість, минаючи цензуру. Але особливо ефективна техніка інформаційного навантаження, коли одночасно з кількох сторін починають щось клієнту голосно говорити, причому зблизька, відразу кілька циганок.
Ми вже говорили, що реакції можуть бути різних видів - больові, температурні, кінестетичні (дотик), смакові, слухові, нюхові і т.д. відчуття болю, температури, запаху, смаку та дотиків. Було також помічено, що фіксується у підсвідомості перша реакція найкраще, коли людина перебуває у стані високого емоційного напруження чи сильного переживання. Це означає, що для умисної постановки клієнту першої реакції, щоб потім використовувати її в іншій обстановці та за інших обставин, треба, щоб клієнт був у цей момент максимально збуджений.

Підтримайте проект

Допоможіть проекту для оплати хостингу та розвитку ресурсу.

Підтримати

Нові коментарі

Интернет магазин Резина Диски
17 травень 2024
Замовив резину в даному магазині tigar high performance 195/65r15 95h xl , ...
СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР №1, м. Київ, Бориспільська,7
15 травень 2024
Будьте бдительны! Разводят профессионально эти деятели. Все детали, описа...
Кульчицький Ярослав Дмитрович - мошенник со Львова
14 травень 2024
Знакомая личность. Я давно на аукционе violity - этот тип купил разгрузку к...
ТОВ КАРГО ІНВЕСТ ГРУП Код ЄДРПОУ 44930706
14 травень 2024
напишіть мені [email protected]. Ми подали заяву.
euro-divan.com.ua товара нет в наличии
14 травень 2024
https://outlet-mebel.com.ua/ua У них есть еще один сайт, разводят людей.
ТОВ КАРГО ІНВЕСТ ГРУП Код ЄДРПОУ 44930706
14 травень 2024
підтверджую..Некий Влад 0934804614 заманює дешевою ціною, бере предоплату і...
Кидала с ОЛХ Ляшенко Максим
10 травень 2024
Еще один такой кидала Николаев Глеб из Днепра 0664980091. Просил скидку я о...

Індекс Google

Потраплення відгуків до індексу Google займає до 3-х днів після публікації.

Докладніше