Відмова від відповідальності адміністрації ресурсу

Ресурс «marker.org.ua» є громадським, де кожен бажаючий може опублікувати відгук про працівників, продавців, компаній та ін. Форма для розміщення публікації доступна після реєстрації, і кожен зареєстрований користувач ресурсу може нею скористатися.

Адміністрація ресурсу не бере участь у наповненні основного розділу і не може гарантувати достовірність опублікованої інформації. Усі відгуки публікуються як є. Модерація передбачена для фільтрації відгуків, що явно не мають відношення до тематики ресурсу (реклама, спам), і жодним чином не впливає на контекст відгуків користувачів. Адміністрація не відстежує інформацію про авторів відгуків. Відповідальність за опублікований відгук несе його автор!

Всі власні імена, торгові марки, бренди, найменування товарів та організацій, різного роду інтелектуальна власність, авторські та суміжні права, що згадуються та цитуються в публікаціях та коментарях, належать їх власникам. Наявність їх на ресурсі «marker.org.ua» не дає права на використання таких у жодному вигляді, крім передбаченого авторами відгуків та описів відповідно до схеми ліцензування GFDL. Ресурс «marker.org.ua» жодним чином не пов'язаний із правовласниками, тому адміністрація «marker.org.ua» не може розпоряджатися правами на використання захищених авторським правом матеріалами.

Інформацію, опубліковану на ресурсі «marker.org.ua», надано у вільному доступі, без будь-яких гарантій корисності та придатності до використання будь-де. Кожен, хто використовує інформацію з ресурсу «marker.org.ua», робить це на свій страх та ризик.

Адміністрація ресурсу «marker.org.ua» не бере участі у вирішенні спірних ситуацій та конфліктів між особами, які мають відношення до опублікованої на ресурсі інформації. Підтвердити, скоригувати або спростувати інформацію може кожен користувач, залишивши коментар до конкретної публікації.

Залишаючи відгук, його автор автоматично приймає правила публікації та відповідальність за публіковану інформацію, та погоджується з відмовою від відповідальності адміністрації ресурсу.

Видалення відгуків

Адміністрація ресусу не видаляє відгуки на Ваші прохання, побажання та погрози. Не подобається відгук? - пишіть у коментарях або домовляйтеся з автором відгуку. Всі права на записи належать авторам.