Різновиди лохотронів
Компанія, яка виробляє лікувальні стільникові телефони, подала заявку на участь у проекті інноваційного центру "Сколково". У розпорядженні видання "РБК daily" опинився бізнес-план компанії "Інноваційна телемедицина", яка є одним із претендентів на новий російський проект.
МВС визнало розповсюджувачів так званих цифрових наркотиків шахраями, які просто змогли вдало розкрутити свій «товар», сплеск інтересу до яких спостерігається в Рунеті протягом останніх місяців, новим видом мережевого шахрайства.
Як мені розповів мій брат, Справа все відбувалося вдень близько 12-00! Автобус по автомагістралі їхав як "король" один-оскільки вона вже начебто побудована, але ще не прийнята в експлуатацію, (це автобан від Рівного до ЧС 2012) там були забороняючі знаки на в'їзд, він їх бачив! Але водії "Кий-Гранд" їхали нею зовсім одні! Вони чудово все розуміли! Їх це не збентежило! У суботу – одні на такій напруженій трасі? Вони навмисне пішли на порушення! Або постійно та безкарно так регулярно їздять!
Платіть і не хворійте! МОЗ зібралося впроваджувати страхову медицину. Відповідні листи глава відомства Олександр Аніщенко розіслав профільними установами та державними структурами. Він чекає на погодження реформи на всіх рівнях, і коли це станеться – слово буде за Верховною Радою та Президентом. Після чого лікування в Україні вже офіційно стане не безкоштовним – натомість за визнаними світовими принципами.
При здійсненні покупок в інтернеті ніколи не можна втрачати пильність, навіть якщо ви користуєтеся послугою безпечної купівлі товару, такої як OLX доставка. Адже зловмисники постійно намагаються придумати нові пастки для покупців.

Підтримайте проект

Допоможіть проекту для оплати хостингу та розвитку ресурсу.

Підтримати

Нові коментарі

https://elektrokraken.com/
22 лютий 2024
Возможно, вы не знаете или не поняли, но это облегченная версия, там вам не...
інтернет-магазин safety.kiev.ua
21 лютий 2024
9 січня замовив 2 відеопередавача для ФПВ. Спочатку казали, що уже їде, пот...
https://ua.factcool.com
20 лютий 2024
Не зря они скрыли возможность заказывать товар наложенным платежом. Не знал...
Tehnotop.net.ua мошенники
17 лютий 2024
Сразу понял что это мошенники,обратился по адресу где у них магазин.в админ...
poligraf.lviv.ua/poslugy_pryvatnogo_detektyva
16 лютий 2024
Еще один его сайт https://veritas-agency.org.ua Я заплатил 14000 грн, и от...
NIKOPT
12 лютий 2024
Добрий день! Аналогічна ситуація.21.01.2024 р. орієнтуючись на позитивний р...
Tehnotop.net.ua мошенники
12 лютий 2024
Підтверджую, що це шахраї! Отримують 100% оплату і зникають. Заява до поліц...

Індекс Google

Потраплення відгуків до індексу Google займає до 3-х днів після публікації.

Докладніше